ATRAKCJE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości proponujemy im nie tylko zwiedzanie okolicy, ale także miłe spędzanie czasu w rodzinnej atmosferze i korzystanie z licznych atrakcji, jakie przygotowaliśmy. Już samo położenie gospodarstwa w bliskości lasów daje możliwość zarówno spacerowania, jeżdżenia rowerem, jak i zbierania runa leśnego. Bliskość rzeki Bug niewątpliwie przyciągnie rybaków. Liczne rezerwaty, Park Krajobrazowy „Podlaski Przełom Bugu” to niesamowicie piękne miejsca, które każdy powinien odwiedzić. Proponujemy podziwianie naszej okolicy z wody.
Niewątpliwie największą atrakcją naszego gospodarstwa jest własnoręcznie zbudowany statek. Zapraszamy na rejs parostatkiem Galeon po rzece Bug. Kapitan za sterem, dobiegająca z głośników muzyka Szant i piękna dziewicza przyroda to tylko namiastka tego, co czeka każdego, kto zdecyduje się na rejs. Proponujemy także dłuższy kilkugodzinny rejs połączony z regionalnym poczęstunkiem. Umożliwiamy także wypożyczenie kajaków, indywidualnie, bądź grupowo. Miłośnicy koni znajdą u nas coś dla siebie. Jazda w siodle pod okiem instruktora czy też przejazd bryczką, bądź wozem to również doskonały pomysł na zwiedzanie okolicy. Zimą organizujemy kuligi z pochodniami i prawdziwym grzańcem oraz ogniskiem w lesie. Specjalnie dla Gości przygotowaliśmy nad samą rzeką zadaszoną wiatę i miejsce na ognisko. Cisza, spokój i Bug urzekający swym naturalnym pięknem to idealne miejsce do biesiadowania. By biesiada była udana nie może zabraknąć wspólnych śpiewów przy muzyce z akordeonu. Organizujemy także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe z bardzo różnym menu oraz oprawą muzyczną. Najmłodszym, prócz piaskownicy i huśtawki, piłek, badmintona, boiska do siatkówki proponujemy obcowanie ze zwierzętami. Dzieci mogą zobaczyć tradycyjne dojenie krowy, zbieranie jaj, obrządki – karmienie i opiekę nad zwierzętami. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w pracach polowych – Sianokosy, Wykopki. Dla niektórych Turystów to jedyna okazja, by mogli poznać prawdziwe życie na wsi.

Gościom, którzy lubią odrobinę adrenaliny proponujemy :
  • Aqua Ball – zabawę w piłce o średnicy 2m pływającej po wodzie. To wspaniała przygoda zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
  • Wieżę wspinaczkową z liną zjazdową
Prócz licznych atrakcji, jakie oferujemy w gospodarstwie proponujemy odwiedzenie tej bliższej i dalszej okolicy. Atrakcyjne kulturowo miejsca bogate są w liczne zabytki. Będąc w Naszym gospodarstwie proponujemy odwiedzić:
  • Janów Podlaski i sławną na cały świat Stadninę Koni Arabskich
  • Drohiczyn
  • Mielnik – odkrywkową kopalnię kredy, ruiny zamku
  • Grabarkę – Świętą Górę Prawosławnych